Przeprowadzka na Hawaje !!!

Przeprowadzka na Hawaje to marzenie wielu osób, dzięki wspaniałej pogodzie przez cały rok, zajęciom na świeżym powietrzu (cześć, nurkowanie z rurką!), bujnej dżungli, oszałamiającym zachodom słońca, oszałamiającym wodospadom, niesamowitym plażom, bogatej kulturze rdzennych Hawajów i wielu innym! Tutaj przedstawimy, jak przeprowadzić się na Hawaje i urzeczywistnić to marzenie.Od wypowiedzenia swojego pierwszego "Aloha" zachwycisz się doświadczeniem życia na Hawajach i całym pięknem, jakie ma do zaoferowania. Tętniące życiem plaże, takie jak te znajdujące się w Waikiki, sprawiają, że stan ten jest jednym z najbardziej oszałamiających i atrakcyjnych miejsc do życia. To jak bycie na wakacjach na stałe.

Hawaje to kwintesencja amerykańskiej rajskiej wyspy i chociaż koszty życia mogą być astronomiczne, przeprowadzka tam nie jest zbyt trudna. Niezależnie od tego, czy wybierasz się na wyspę Oahu, Maui, Kona, Wybrzeże Zawietrzne czy Kauai, jesteśmy tutaj, aby pomóc Ci przejść przez proces przeprowadzki na Hawaje.

Ważne jest, aby rozważyć swoje opcje, jeśli chodzi o przeprowadzkę na Hawaje, niezależnie od tego, czy przeprowadzasz się na "Big Island" (zwaną również Island of Hawai'i), czy gdziekolwiek indziej na hawajskich wyspach, takich jak Molokai lub Lanai.

Ale po kolei. Musisz pomyśleć o swoim budżecie. Przeprowadzka wymaga wcześniejszego planowania finansowego. Skorzystaj z naszego poręcznego kalkulatora kosztów przeprowadzki, który pomoże Ci oszacować, ile może kosztować Twoja przeprowadzka. Niezależnie od tego, czy przeprowadzasz się na Hawaje z Los Angeles, Nowego Jorku, San Francisco czy Florydy, musisz mieć budżet na przeprowadzkę i plan przeprowadzki na nowe życie i nowy dom na Hawajach.

Ile kosztuje przeprowadzka na Hawaje?

Przekonasz się, że koszt przeprowadzki na Hawaje waha się od mniej niż kilkuset dolarów za wysłanie kilku pudełek z ubraniami i elektroniką za pośrednictwem firmy kurierskiej, do ponad 15 000 dolarów za przeprowadzkę z pełną obsługą.

Na szczęście dla większości rodzin koszt przeprowadzki na Hawaje jest zwykle gdzieś pośrodku i będziesz mógł dostosować rozwiązanie przeprowadzkowe, które będzie dla Ciebie najlepsze.

Czy wiesz, że...

Firmy przeprowadzkowe oferujące pełen zakres usług, które zajmują się przeprowadzkami zagranicznymi, są często nazywane spedytorami. Przyjrzyjmy się teraz bliżej, jak przenieść artykuły gospodarstwa domowego na Hawaje.

Podobnie jak w przypadku przeprowadzek międzynarodowych, wybierając fracht morski do przeprowadzki na Hawaje, Twoje artykuły gospodarstwa domowego zostaną wysłane w kontenerze 20 lub 40-stopowym, w zależności od ich wagi i objętości (stóp sześciennych).

Jeśli jest dodatkowe miejsce, firma spedycyjna może zasugerować konsolidację przesyłki z inną, aby zwiększyć wydajność i zminimalizować koszty.

Ten rodzaj wysyłki nazywa się  Less than Container Load. Może to być dobra opcja, ale może to skutkować dłuższym czasem dostawy, ponieważ druga przesyłka może wymagać dostarczenia przed Twoją.

Alternatywnie możesz zarezerwować cały kontener na własny wyłączny użytek, ale zazwyczaj jest to bardziej kosztowne.


W przypadku przeprowadzki na Hawaje drogą lotniczą ceny wahają się od zaledwie kilku tysięcy złotych za małe paczki do ponad 20000 zł , w zależności od tego, z której firmy przeprowadzkowej korzystasz, skąd i dokąd się przeprowadzasz, ile wysyłasz i jak szybko będziesz potrzebować swoich przedmiotów.

ZUH Sidor Transport Wrocław

Piastowska 63

50-361 Wrocław

Komentarze